Stomatologia estetyczna

PODARUJ SOBIE PIĘKNY UŚMIECH

Każdemu z nas zależy na zdrowych zębach

ale również i na pięknym uśmiechu. Dzięki stomatologii estetycznej połączonej z ortodoncją możemy zamienić nasze niezbyt idealne zęby na uśmiech godny gwiazd. Mając ładne i proste zęby możemy się uśmiechać bez skrępowania. Uśmiech przyczynia się do lepszego samopoczucia naszego jak i otoczenia, w którym przebywamy. Dzięki niemu odnosimy wiele sukcesów nie tylko na drodze zawodowej ale i w życiu prywatnym. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy Hollywood, aby przekonać się jak ważny dla naszego wyglądu jest piękny uśmiech. W dzisiejszych czasach zdrowe, białe zęby stały się gwarancją sukcesu, pewności siebie a nawet wyznacznikiem statusu społecznego.

Stomatologia estetyczna skupia się na kilku działaniach, mających na celu poprawienie naszego uśmiechu, samopoczucia. Nasi stomatolodzy starają się zająć każdym „trudnym” przypadkiem. Wyznaczony cel osiągamy, dzięki posiadaniu wysokich umiejętności oraz możliwości korzystania z najwyższej jakości, specjalistycznego sprzętu.

W swoich usługach oferujemy Państwu wybielanie lampą. Wybielanie systemem Beyond należy do najbardziej popularnych na świecie. Został wykonany u ponad miliona pacjentów.

Zabieg ten jest jednorazowy, bezbolesny i nie ma skutków ubocznych, ponieważ nie narusza struktury zęba ani szkliwa. Czas zabiegu trwa od 30-40 min w zależności od nasilenia przebarwień. Aby utrzymać efekt wybielanie należy przez pierwsze 48 godzin unikać palenia papierosów, picia kolorowych napojów oraz jedzenia barwiących produktów „tzw.biała dieta”. Trzeba też szczotkować zęby ogólnie dostępnymi pastami wybielającymi lub też oryginalną amerykańską pastą Beyond. Nasi stomatolodzy służą Państwu bezpłatną poradą związaną z estetyką uśmiechu.

Kolejnym zabiegiem godnym polecenia jest wykonanie licówek. Gdy borykacie się Państwo z przebarwieniami zębów, nie podoba Wam się ich kształt lub ich ułożenie, można poprawić to przy pomocy licówek. Licówki to cienkie nakładki powlekające przednią część zęba. Nakładane są na zdrowy ząb dzięki czemu może zostać on wydłużony, poszerzony oraz zmniejszone mogą zostać jego krzywizny. Możecie Państwo również zadecydować czy chcecie by licówki były wykonane
z kompozytu czy z porcelany.

Natomiast bardzo zniszczone zęby można pięknie odbudować za pomocą inley’a lub onley’a. Są to wkłady wykonane
z materiału kompozytowego lub porcelany. Odwzorowują one powierzchnie żujące zębów trzonowych i przedtrzonowych. Mogą one mieć formę nakładu (onlay) lub wkładu (inlay), a także obejmować jedną lub kilka powierzchni zęba.