Medycyna estetyczna

PODARUJ SOBIE PIĘKNY UŚMIECH

Oferta zabiegów medycyny estetycznej

1) Zabiegi regenerujące i lecznicze:

 • Osocze bogatopłytkowe i fibryna (medycyna regeneracyjna) - stymulacja procesów gojenia i odbudowy tkanek, “wampirzy lifting”
  Główne wskazania: wypadanie włosów (innego pochodzenia niż androgenne) blizny potrądzikowe, stan po leczeniu trądziku  z przebytymi naciekami zapalnymi, blizny pourazowe, skóra wymagająca regeneracji i rewitalizacji, ujędrnienia, cellulit, rozstępy.Biokompatybilnośc preparatów z krwi pacjenta pozwala na szerokie zastosowanie tego typu zabiegów z jednoczesną minimalną szansą na jakiekolwiek powikłania.

 • Mezoterapia igłowa
  W  zależności od zastosowanego preparatu możemy uzyskać różne efekty : od regeneracji, rewitalizacji, głębokiego nawilżenia, ujędrnienia i  odświeżenia do zniwelowania cellulitu lub rozstępów, poprawy objętości i jakości włosów oraz skóry głowy.

 • Peelingi medyczne i retinol
  Główne wskazania: zaskórniki, przebarwienia, rogowacenia, łojotok, rozstępy, melasma, zmiany trądzikowe, płytkie zmarszczki statyczne, skóra palaczy, fotoelastoza (uszkodzenia posłoneczne), skóra przesuszona, skóra naczynkowa.

 • Nici PDO (mono, screw, double-screw, etc)
  Chirurgiczna implantacja nici do odpowiedniej warstwy skóry jest doskonałym uzupełnieniem dla powyższych zabiegów, szczególnie w formie zabiegów łączonych. Główne działanie nici obejmuje regenerację, ujędrnienie, poprawę krążenia i przede wszystkim zwiększenie produkcji włókien kolagenowych.

 • Leczenie nadpotliwości pierwotnej toksyną botulinową
  Wskazanie obejmują leczenie nadpotliwości pierwotnej czyli nie związanej z chorobą ogólnoustrojową lub przyjmowanymi lekami, występującej w okolicach: dołu pachowego, dłoni i stóp.

2) zabiegi upiększające:

 • Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego:
  usta, nos, lwia zmarszczka, dolina łez, bruzdy nosowo-wargowe, wolumetria policzków, broda, linia żuchwy etc.

 • Toksyna botulinowa (Azzalure, Botoks)
  Wskazania obejmują: zmarszczki m.in. poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki oraz nadaktywność (w tym również bruksizm i gummy smile) mięśni wyrazowych twarzy.

 • Lifting niechirurgiczny
  Zabieg inwazyjny z użyciem nici typu COG (tzw haczykowych) podnoszący skórę na policzkach, lini żuchwy, łuku jarzmowym lub łukach brwiowych.

 • Adipocytoliza/lipoliza injekcyjna
  Wskazania do zabiegu obejmują depozyty tłuszczowe w obrębie całego ciała. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio w tkankę tłuszczową w celu jej zemulgowania co prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych i trójglicerydów na glicerol i kwasy tłuszczowe następnie wydalane przez nerki i wątrobę. Doskonale sprawdza się w okolicy podbródka, fałdu nad kolanami, bryczesów, ud, okolicy nadłokciowej, łopatkowej lub tzw chomików.

 

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są  w znieczuleniu powierzchniowym i/lub nasiękowym z wyjątkiem sytuacji kiedy środek znieczulający jest przeciwwskazany ze względu na stan zdrowia pacjenta lub mógłby wejść w interakcję z preparatem i zmniejszyć efektywność zabiegu.